Výkup pozemků

Prodejte svůj pozemek co nejvýhodněji .

Chcete získat více peněz za svůj pozemek? Spojte se s námi a pokud bude pozemek vhodný pro výstavbu bytového domu nebo skupiny rodinných domů, nabídneme Vám za něj vyšší cenu než konkurence.

administrativni budova kalikova | Pozemky

Nově také nabízíme provizi za doporučení vhodného pozemku !

Jaké pozemky hledáme ?

Pozemky hledáme jen v Plzeňském kraji!

Poloha a lokalita

Lokalita je kléčovým faktorem pro úspěch projektu a tedy cenu pro vás. Zvažte dostupnost dopravy, blízkost k veřejným službám, školám, obchodům a pracovním příležitostem

01

Územní plán

Zjistěte, zda je v územním plánu pozemek určený pro bydlení. Velmi také záleží na počtu nadzemních podlaží nebo výšce povolených staveb

02

Povrch a topografie

Povrch pozemku a topografie mohou ovlivnit náklady na výstavbu a potřebné úpravy. Například terén se sklonem může vyžadovat zemní práce nebo podpůrné struktury.

03

Dostupnost infrastruktury

Zjistěte, zda je pozemek připojen k důležitým infrastrukturním systémům, jako jsou vodovod,, kanalizace, elektřina a plyn. Nedostatečná infrastruktura může zvýšit náklady na výstavbu.

04

Ekologické a geologické ohledy

Zjistěte, zda jsou na pozemku nějaká omezení nebo ekologická rizika, jako jsou chráněná území, znečištění půdy nebo přírodní nebezpečí (napr. povodně nebo sesuvy)

05

Koho mohu s nabídkou kontaktovat ?

Ing. et Ing. Lukáš Nový

stafin foto c tomas maly mg 0667 | Pozemky

Nestačí nám, že navržené rekuperační jednotky zajišťují čerstvý vzduch v místnostech, ale musí mít i tichý provoz. Na to není často brán vůbec zřetel. Není snadně to vyřešit (samotné rekuperační jednotky (čím větší výkon, tím jsou hlučnější), napojení na potrubí, potrubí, uchycení jednotek ke stropu).