Výkup pozemků

Prodejte svůj pozemek co nejvýhodněji .

Chcete získat více peněz za svůj pozemek? Spojte se s námi a pokud bude pozemek vhodný pro výstavbu bytového domu nebo skupiny rodinných domů, nabídneme Vám za něj vyšší cenu než konkurence.

administrativni budova kalikova | Pozemky

Nově také nabízíme provizi za doporučení vhodného pozemku !

Jaké pozemky hledáme ?

Pozemky hledáme jen v Plzeňském kraji!

Poloha a lokalita

Lokalita je kléčovým faktorem pro úspěch projektu a tedy cenu pro vás. Zvažte dostupnost dopravy, blízkost k veřejným službám, školám, obchodům a pracovním příležitostem

01

Územní plán

Zjistěte, zda je v územním plánu pozemek určený pro bydlení. Velmi také záleží na počtu nadzemních podlaží nebo výšce povolených staveb

02

Povrch a topografie

Povrch pozemku a topografie mohou ovlivnit náklady na výstavbu a potřebné úpravy. Například terén se sklonem může vyžadovat zemní práce nebo podpůrné struktury.

03

Dostupnost infrastruktury

Zjistěte, zda je pozemek připojen k důležitým infrastrukturním systémům, jako jsou vodovod,, kanalizace, elektřina a plyn. Nedostatečná infrastruktura může zvýšit náklady na výstavbu.

04

Ekologické a geologické ohledy

Zjistěte, zda jsou na pozemku nějaká omezení nebo ekologická rizika, jako jsou chráněná území, znečištění půdy nebo přírodní nebezpečí (napr. povodně nebo sesuvy)

05

Koho mohu s nabídkou kontaktovat ?

Ing. et Ing. Lukáš Nový

stafin foto c tomas maly mg 0667 | Pozemky
Nestačí nám, že navržené rekuperační jednotky zajišťují čerstvý vzduch v místnostech, ale musí mít i tichý provoz. Na to není často brán vůbec zřetel. Není snadně problém vyřešit, protože čím větší výkon mají samotné rekuperační jednotky, tím jsou hlučnější. Dále je nutné se zaměřit na napojení potrubí, samotné potrubí a v neposlední řadě uchycení jednotek ke stropu.